facebook


Najnowszy News

Br. Andrzej Gancarczyk SCJ radnym Prowincji Stanów Zjednoczonych

 

Wernisaż ks. Andrzeja Sawulskiego scj

werniza czGaleria Miejskiej Biblioteki w Mszanie Dolnej gości prace malarskie ks. Andrzeja Sawulskiego, rektora kościoła w Glisnem. 15 lutego br. odbył się wernisaż jego obrazów z udziałem władz miasta i gminy, licznych duchownych i gości.

Rekolekcje w Zakopanem

zakopane czoSercańscy misjonarze i rekolekcjoniści krajowi wzięli udział w dorocznych rekolekcjach. Nauki rekolekcyjne głosił im o. dr Kazimierz Fryzeł, redemptorysta z Krakowa.

IN MEMORIAM

adam cz

14 września br. w kościele i na cmentarzu w Stadnikach sercanie, rodzina, znajomi i przyjaciele pożegnali śp. ks. Adama Włocha SCJ.


Msza partyzancka w Glisnem

Glisne czoW rektoracie księży sercanów w Glisnem, 15 sierpnia br. odbyły się tradycyjne uroczystości religijno-patriotyczne.


 

KS. LUCJAN SZCZEPANIAK SCJ

radio czoKapelan Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego CM UJ, ks. Lucjan Szczepaniak SCJ odpowiadał o swej pracy na antenie Programu 1 Polskiego Radia.


Dorobek naukowy ks. Mirosława Daniluka

Daniluk czolo

Ks. Mirosław Daniluk SCJ należy pod względem daty urodzenia do grupy seniorów Polskiej Prowincji Księży Sercanów. Warto przypomnieć jego ogromny dorobek naukowy, jaki osiągnął głównie swą własną pracą.


Życie Zakonne

zakon

 

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com