facebook


Najnowszy News

 pasterka 2

PASTERKA Z KOLĘDNIKAMI W GLISNEM

 KS. JÓZEFA GAWŁA SCJ

jubilat 9

Wieloletni mistrz nowicjatu, prowincjał i rekolekcjonista, znawca duchowości Serca Jezusowego i autor poczytnych publikacji, ks. Józef Gaweł SCJ obchodzi 80. rocznicę urodzin.

KTÓRY JEST MIŁOŚCIĄ

Kwadrans czTo nie jest książka o modlitwie, ale książeczka z kilkunastoma gotowymi modlitwami, które można wykorzystać podczas adoracji Najświętszego Sakramentu.

 Kapelana szpitala dziecięcego

lucek cz

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”, te słowa Janusza Korczaka są bardzo popularne i chętnie cytowane, gdy tematem dyskusji są dzieci. A kiedy dziecko cierpi...., co wtedy robi świat?

W GLISNEM

Swieci cz

Niewielki kościół pw. Najświętszego Serca Jezusa w Glisnem wypełnił się w uroczystość Wszystkich Świętych mieszkańcami wioski oraz tymi, którzy mają na miejscowym cmentarzu groby swoich bliskich.

LUDZKICH SERC I SUMIEŃ

Kpogrzeb cz

10 października br., sercanie, najbliższa rodzina, przyjaciele i znajomi pożegnali zmarłego ks. Czesława Koniora SCJ, wieloletniego wychowawcę i byłego prowincjała.

Zmarl ks. Czeslaw Konior SCJ

Konior czo

5 października br. w domu zakonnym w Lublinie, w wieku 86 lat zmarł ks. Czesław Konior SCJ. W historii polskiej prowincji sercanów był znaczącą postacią.

Życie Zakonne

zakon